Такмичења

 

РЕЗУЛТАТИ  ТАКМИЧЕЊА

ЗА ШК. 2017/2018.

 

МАТЕМАТИКА

III разред

Име и презиме учитељ Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Никола Савић Добрила Стојковић II
Растко Зафировић Славица Богдановић II
Анита Аначков Добрила Стојковић III

 

IV разред

Име и презиме учитељ Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Јелена Стаменковић Иванка Ристић II
Жељко Иванов Синиша Миленковић III
Стефан Стаменковић Душка Ђокић III

 

V разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Нина Радивојевић Владица Јовановић I
Часлав Лазаревић Владица Јовановић II
Матиа Момчиловић Срђан Момчиловић III
Јелена Петковић Владица Јовановић III

 

 

 

 

VI разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Душан Тасић Предраг Станковић I
Љубиша Ђикић Саша Вукашиновић II 2.окружни ниво и учешће на републичком
Милан Милосављевић Саша Вукашиновић III

 

VII разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Андрија Мирков Радмила Костадинов Стојановић III

 

 

VIII разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Анастасија Поповић Предраг Станковић III

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

V разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Сара Димитров Жаклина Станојковић I 3.место на окружном
Лука Цветковић Жаклина Станојковић I
Јелена Петковић Жаклина Станојковић II
Часлав Лазаревић Жаклина Станојковић II

 

VI  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Анђела Димитријевић Ирена Антић I
Богдана Спасић Ирена Антић I
Јелена Крстић Ирена Антић I
Анђела Микић Ирена Антић II
Марта Маринковић Ирена Антић III

 

 

VII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Богдан Нешић Драгана Нешић I 2.место и пласман на републичко
Анастасија Вељковић Драгана Нешић II 2.место и пласман на републичко
Бојана Николић Драгана Нешић III 2.место на окружном нивоу

 

VIII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Алекса Марковић Јадранка Лазаревић II 3. место окружни ниво
Јован Станојковић Јадранка Лазаревић III
Богдан Цветковић Јадранка Лазаревић II
Тамара Мишић Јадранка Лазаревић III
Анастасија Поповић Јадранка Лазаревић проходност 3. место окружни ниво

 

Књижевна олимпијада

VII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Стефана Филиповић Драгана Нешић I
Нађа Ристић Драгана Нешић I
Марта Стојановић Драгана Нешић I 3.место окружни ниво
Мила Савић Драгана Нешић III

 

VIIIразред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Николета Новковић Јадранка Лазаревић I
Лана Поповић Јадранка Лазаревић II
Јелена Момчиловић Јадранка Лазаревић II
Сава Најдановић Јадранка Лазаревић II

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Лана Поповић Стефана Цветковић II 3. место окружни ниво и учешће на РТ
Анастасија Поповић Стефана Цветковић II 3. место окружни ниво и учешће на РТ
Алекса Марковић Стефана Цветковић III

 

РУСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Сава Најдановић Милена Митић II
Ива Петковић Милена Митић III

 

 

 

БИОЛОГИЈА

V  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Сара Димитров Александра Тасић III 3. место на окружном такмичењу
Лука Цветковић Александра Тасић II 3. место на окружном такмичењу

 

 

VI  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Јелена Крстић Олгица Стокић III
Анђела Микић Олгица Стокић III
Анастасија Јовановић Олгица Стокић III

 

VII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Даница Јовановић Олгица Стокић II 3. место на окружном такмичењу
Бојана Николић Александра Тасић I 2. место на окружном такмичењу
Анастасија Вељковић Александра Тасић II 1. место на окружном такмичењу и учешће на РТ

 

VIII разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Богдан Цветковић Александра Тасић II

 

ХЕМИЈА

VII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Андрија Мирков Биљана Антић III 2.награда окружни ниво

 

VIII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Богдан Цветковић Биљана Антић I 2.награда окружни ниво
Анастасија Поповић Биљана Антић III

ИСТОРИЈА

V  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Лука Цветковић Тања Аризановић I
Сара Стојковић Тања Аризановић III
Сара Димитров Тања Аризановић III

 

VI разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Анђела Димитријевић Драгана Станковић II 3.место окружни ниво

 

VII разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Матеја Пантић Тања Аризановић 3. место

 

ГЕОГРАФИЈА

VIII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Лазар Рајковић Жарко Миленковић II

 

VII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Бојана Николић Иван Мирков I 2. место на окружном так.
Ања Спасић Иван Мирков III
Андреја Мирков Иван Мирков I 3. место на окружном так.
Анђела Марков Иван Мирков II 3. место на окружном так.
Милица Величков Иван Мирков II
Јелена Ћеранић Иван Мирков I 2. место на окружном так.

 

ФИЗИКА

VI разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Љубиша Ђикић Братислав Радовановић I
Милан Милосављевић Братислав Радовановић II
Милица Јовановић Братислав Радовановић III
Реља Стојановић Братислав Радовановић III 3. место на окружном так.

 

VII  разред

Име и презиме наставник Место на општинском нивоу Пласман на виши ниво
Андрија Мирков Владица Спасић I
Стефана Филиповић Владица Спасић II

 

ТИО

Име и презиме Разред

Назив дисциплине

наставник Место општински ниво Пласман виших нивоа
Наталија Ђорђевић 6. Сања Спасић 2.
Дајана Ђорђевић 7. Сања Спасић 2.
Матија Стокић 7. Сања Спасићч 3.
Немања Грујев 8. Срђан Момчиловић 1.
Лазар Митић 8. Срђан Момчиловић 3.
Лука Златановић 8. Срђан Момчиловић 2.
Лазар Дојчиновић 5. Петар Јанковић 1.
Нађа Ристић 7. Авиомоделарство Сања Спасић 1.
Николина Момчиловић 6.

Бродомоделарство

Сања Спасић 1. 3.на окружном и пласман на републичко так.

 

 

ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ?

Група А

Име и презиме ученика разред Име и презиме наставника Освојено место
Љубица Савић 4. Сања Спасић 1.
Огњен Јанковић 4. Сања Спасић 2.

 

Група Б

Име и презиме ученика разред Име и презиме наставника Освојено место
Матеа Спасић 4. Иванка Ристић 1. општински ниво и

2.место окружни ниво

Нина Радивојевић 6. Петар Јанковић 1. општински ниво и

2.место окружни ниво

Јелена Митровић 5. Петар Јанковић 2. место на општинском и 2. Место на окружном

Група Ц

Име и презиме ученика разред Име и презиме наставника Освојено место
Ања Спасић 7. Сања Спасић 2. место општинско

KРЕФ

На такмичењу Кретивног едукативног филмића „КРЕФ“ Ања Спасић освојила је 3. место на Републичком такмичењу и пласирала се на Међународном такмичењу у Штипу.Ментор на такмичењу била је Сања Спасић.

РЕЦИТАТОРИ

Име и презиме ученика разред Име и презиме наставника Освојено место Место на вишем нивоу
Петра Лазаревић 2. Данијела Момчиловић 1. на општинском нивоу 1. место на окружном нивоу и пласман на републичко такмичење
Ђина Ристић 4. Иванка Ристић 2. место на општинском нивоу
Нађа Ристић 7. Драгана Нешић 1. на општинском нивоу 1. место на окружном нивоу и пласман на републичко такмичење
Богдана Спасић 6. Ирена Антић 2. место на општинском
Милица Милосављевић 8. Јадранка Лазаревић 3. место на општинском

 РЕГИОНАЛНОГ ЦЕНТРА ЗА ТАЛЕНТЕ

Име и презиме ученика разред Име и презиме наставника Освојено место
Лана Поповић 8. Стефана Цветковић 1.место на окружном и 3. место на републичком такмичењу
Анастасија Поповић 8. Стефана Цветковић 2. место на окружном и 3. место на републичком нивоу

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

„Спортске игре младих“  – окружно такмичење у Врању – 1. место (екипа четвртог разреда) наставници – Зоран Јовановић, Милош Милић, Синиша Миленковић, Југослав Миленковић

Кошаркашка екипа дечака – 3. место окружна комисија – наставник Драган Станисављевић

Одбојкашка женска екипа – 2. место окружни ниво – наставник Драган Станисављевић

Екипа дечака у фудбалу –  2. место окружни ниво – наставник Милош Милић

Екипа девојчице у фудбалу –  3. место окружни ниво – наставник Милош Милић

 

Такмичење  информатичког карактера „ДАБАР“

Ученик Милица Јовановић (одељење VI/4) – 1. место на школском такмичењу и учешће на републичком такмичењу

Наставник: Сања Спасић

 

У школској 2017/2018.год укупно – 12 учешћа на републичким такмичењима (српски језик, математика, енглески језик, биологија, ТиО, такмичење рецитатора и информатичко такмичење )

 

РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНОГ И РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА

ЗА ШК. 2016/2017.

 

ПРЕДМЕТ: СРПСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика

разред Освојено место и ниво такмичења

Име и презиме наставника

Анђела Димитријевић V 1. ОКРУЖНИ ниво Ирена Антић
Јелена Крстић V 2. ОКРУЖНИ ниво Ирена Антић
Богдана Спасић V 3. ОКРУЖНИ ниво Ирена Антић
Андрија Мирков VI 2. ОКРУЖНИ ниво Драгана Нешић
Анастасија Поповић VII 2. ОКРУЖНИ ниво Јадранка Лазаревић

Маша Станковић

VIII 3. РЕПУБЛИЧКИ ниво

Жаклина Станојковић

ПРЕДМЕТ: ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Анастасија Момчиловић VIII 2. ОКРУЖНИ ниво Јелица Момчиловић

 

 

ПРЕДМЕТ: РУСКИ  ЈЕЗИК

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Стефан Анђелковић VIII 1. РЕПУБЛИЧКИ ниво Милена Митић

 

 

ПРЕДМЕТ: БИОЛОГИЈА

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Милица Јовановић V 2. ОКРУЖНИ ниво Олгица Стокић
Анастасија Вељковић VI 3. ОКРУЖНИ ниво Александра Тасић
Михајло Ђорђевић VI 2. ОКРУЖНИ ниво Александра Тасић
Богдан Цветковић VII 2. ОКРУЖНИ ниво Александра Тасић
Петар Миленковић VIII 3. ОКРУЖНИ ниво Александра Тасић


ПРЕДМЕТ:
ХЕМИЈА

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Богдан Цветковић VII 3. ОКРУЖНИ ниво Биљана Антић
Миљан Митић VIII 2. ОКРУЖНИ ниво Биљана Антић

 

 

ПРЕДМЕТ: ИСТОРИЈА

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Матија Пантић VI 3. ОКРУЖНИ ниво Александар Микић
Богдан Нешић VI 3. ОКРУЖНИ ниво Александар Микић

 

ПРЕДМЕТ: ГЕОГРАФИЈА

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Петар Миленковић VIII 2. ОКРУЖНИ ниво Иван Мирков
Марија Стојановић VIII 1. ОКРУЖНИ ниво Иван Мирков
Никола Цветковић VIII 3. ОКРУЖНИ ниво Иван Мирков
Јован Јанковић VIII 3. ОКРУЖНИ ниво Иван Мирков

 

ПРЕДМЕТ: ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Николина Момчиловић V 2. ОКРУЖНИ ниво Сања Спасић
Немања Грујев VII 2. ОКРУЖНИ ниво Тања Аризановић

 

ПРЕДМЕТ: ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ – „ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Николина Момчиловић V 2. ОКРУЖНИ ниво Сања Спасић
Ања Спасић VI 3. ОКРУЖНИ ниво Сања Спасић

 

ПРЕДМЕТ: ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

ЕКИПА разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Женска екипа у малом фудбалу 3. ОКРУЖНИ ниво Бобан Станковић

 

 

Такмичења у организацији РЕГИОНАЛНОГ ЦЕНТРА ЗА ТАЛЕНТЕ

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме наставника
Петар Миленковић VIII 3. РЕПУБЛИЧКИ ниво Александра Тасић
Михајло Миленковић VIII 3. ОКРУЖНИ ниво Александра Тасић
Богдан Цветковић VII 3. ОКРУЖНИ ниво Александра Тасић
Лана Поповић VII 2. РЕПУБЛИЧКИ ниво Весела Ристић
Анастасија Поповић VII 2. РЕПУБЛИЧКИ ниво Весела Ристић


ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Име и презиме ученика разред Освојено место и ниво такмичења Име и презиме учитеља
Часлав Лазаревић IV 2. ОКРУЖНИ ниво Снежана Мицић