Запослени

         
Драгана Нешић      
ВД Директор школе

Aдминистративни радници

1.       Јелена Богдановић Секретар школе
2.       Ирена Николић Психолог
3.       Маја Стошић Библиотекар
4.       Тамара Христов Педагог
5.       Верица Јовановић Руководилац рачуноводства
6.       Весна Аризановић Административно-финансијски радник
 
    

 

ПОДЕЛА ПРЕДМЕТА НА НАСТАВНИКЕ И ОДЕЉЕЊА НА ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ
I1 Данијела Момчиловић
I2 Виолета Станковић
I3 Југослав Миленковић
I4 Љиљана Миленковић-Алакинце 
I5 Далиборка Милосављевић-Биновце
I6 Мирко Миленковић-Сувојница
II1 Александра Филиповски
II2 Славица Богдановић
II3 Светлана Стојановић
II4 Добрила Стојковић-Алакинце
II5 Жикица Петковић-Биновце
II6 Снежана Петровић-Сувојница
III1 Синиша Миленковић
III2 Иванка Ристић
III3 Душка Ђокић
III4 Љиљана Миленковић-Алакинце
III5 Далиборка Милосављевић-Биновце
III6 Мирко Миленковић-Сувојница
IV1 Снежана Мицић
IV2 Мирјана Радоичић
IV3 Виолета Миленковић
IV4 Драгана Анђелковић-Алакинце
IV5 Жикица Петковић-Биновце
IV6 Снежана Петровић-Сувојница

 

Српски језик Ирена Антић  V1
Милица Ћирић VI2
Јадранка Лазаревић VII4
Жаклина Станојковић
Математика Саша Вукашиновић
Даниела Михајловић VI3
Предраг Станковић VII1
Драгана Ристић  VIII3
Енглески језик Тамара Стојановић   VI1
Гордана Тасић  VIII1
Марија Ђурђановић
Јелица Момчиловић
Француски језик Љубинка Јовановић
Руски језик Јане Митов
Милена Митић
Биологија Александра Тасић VII2
Биљана Пантић
Маја Велинов
Хемија Биљана Антић V3
Физика Братислав Радовановић
Александар Аризановић
Историја
Драгана Станковић
Душанка Стаменковић
Зорица Спиридонова
Небојша Дојчиновић
Географија Иван Мирков VIII2
Жарко Миленковић
Техника и технологија Сања Спасић V2
Петар Јанковић
Тања Аризановић
Физичко и здравственообразовање и Обавезне физичке активности Зоран Јовановић VIII4
Драган Станисављевић V4
Ненад Ђорђевић VII3
Информатика и рачунарство Аритон Михајловић              
Сања Спасић
Миљана Јанковић
Музичка култура Негован Вучковић VI4
Ликовна култура Петар Петровић

 

Грађанско васпитање Љубинка Јовановић
Биљана Антић
Верска настава Никола Петров
Ивица Трајковић
Чувари природе Биљана Пантић, Александра Тасић
Домаћинство Биљана Антић
Цртање, сликање и вајање Данило Булатовић
Петар Петровић
Хор и оркестар Негован Вучковић

 

Једносменски рад Љубинка Јовановић
Миљана Јанковић

Гордана Тасић

Миљана Јанковић

 

Продужени боравак Јелена  Најдановић
Припремно-предшколско одељење Јасмина Марковић
Педагошки асистент Дејан Jакуповић
Лични пратилац Ивана Танчић